Жирська Галина Ярославівна, Росовський Тарас Анатолійович />

РЕАЛІЗАЦІЯ НАСКРІЗНИХ ЗМІСТОВИХ ЛІНІЙ НАВЧАЛЬНОГО ПРЕДМЕТА БІОЛОГІЇ У ФОРМУВАННІ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ ОСНОВНОЇ ШКОЛИ

Жирська Галина Ярославівна, Росовський Тарас Анатолійович

Згідно концептуальних засад реформи середньої освіти «Нова українська школа», метою базової загальної середньої освіти є розвиток і соціалізація особистості учнів, формування їхньої національної самосвідомості, загальної культури, світоглядних орієнтирів, екологічного стилю мислення та поведінки, творчих здібностей, дослідницьких і життєзабезпечувальних навичок, здатності до саморозвитку й самонавчання в умовах глобальних змін і викликів. Тобто, сучасна школа зорієнтована на є формування в учнів ключових компетентностей, які сприяють оволодінню соціальним досвідом, навичками повсякденного і суспільного життя, практичної діяльності в різних сферах суспільства.