Барна Любов Степанівна, Колібаба Дмитро Миколайович />

МЕТОДИКА КОМПЕНСАЦІЇ ОСВІТНІХ ВТРАТ УЧНІВ З ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧОЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ

Барна Любов Степанівна, Колібаба Дмитро Миколайович

Воєнний стан та пандемія Covid-19 привели до тривалого навчання здобувачів освіти в дистанційному та змішаному режимі. В таких умовах гостро постає проблема забезпечення належної якості системи загальної середньої освіти і освітянам доводиться вирішувати проблеми пошуку оптимальних форм організації освітнього процесу, використання різноманітних цифрових інструментів навчання, реалізації формувального оцінювання навчальних досягнень учнів тощо. Також виникла проблема так званих освітніх втрат і пошуку шляхів їх подолання. Ця проблема набуває пріоритетності з огляду на перспективи наслідків педагогічних втрат у майбутньому.