Хохлова Лариса Григорівна, Хома Надія Григорівна />

НЕСТАНДАРТНІ ЗАДАЧІ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ЛОГІЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ ПРИ ВИВЧЕННІ ТЕМИ «ПОХІДНА ТА ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ»

Хохлова Лариса Григорівна, Хома Надія Григорівна

Важливим завданням сучасної школи є виховання особистості, котра володіє творчим потенціалом, продукує оригінальні ідеї, приймає нешаблонні рішення. Соціальні зміни, котрі відбуваються, вимагають постійного аналізу політичної, економічної та інших складових життя країни, тому процес формування у підростаючого покоління логічного мислення є досить актуальним на сьогодні. Як свідчать дослідження психологів, найбільших здобутків у процесі навчання досягають, коли є активні форми пізнання, самостійність у здобутті знань, творчий пошук. Відшукання істини, здійснення власних висновків, застосування знань на практиці, тобто розвиток логічного мислення, – ті основні моменти, на яких повинна зосереджуватися робота вчителя в навчальному процесі.