Гладкій Тетяна Володимирівна, Школіна Катерина Сергіївна />

СКЛАДАННЯ ВІРШІВ ЯК МНЕМОНІСТИЧНИЙ ПРИЙОМ ВИВЧЕННЯ БІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ

Гладкій Тетяна Володимирівна, Школіна Катерина Сергіївна

Мнемоніка – це система особливих способів, що полегшують запам’ятовування й збільшують обсяг пам’яті [2]. Її походження має глибоке історичне коріння. Перші згадки про мнемотехніку – науку запам’ятовування, знаходять у стародавній Греції. Греки настільки обожнювали пам'ять, що у їхній міфології з’явилася богиня пам’яті Мнемозіна, яка була матір’ю дев’яти муз. В умовах сьогодення студентам необхідно швидко запам’ятовувати та відтворювати великі обсяги різноманітної інформації. Зокрема, успішне вивчення анатомії і фізіології людини передбачає запам’ятовування значної кількості спеціальних термінів, що мають іншомовне походження, конкретних кількісних характеристик будови тіла людини та фізіологічних процесів.